wstążka żałobna
Kieruje do strony BIP, Link otwiera się w nowej zakładce Logo BIP Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishGermanMongolianPolishUkrainian

Zasady obowiązujące w Urzędzie Gminy

Od 22 kwietnia otwieramy urząd dla mieszkańców.
Sprawy urzędowe można załatwić:
✅przy okienku biura podawczego Urzędu Gminy w Legnickim Polu, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zgodnych z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia
✅poprzez platformę e-puap
✅mailowo na adres: sekretariat@legnickiepole.pl
✅ telefonicznie: 76 85 82 810

Pytania, wątpliwości i informacje na bieżąco można kierować do pracowników merytorycznych drogą mailową lub telefonicznie.
Link do kontaków poniżej.
http://bip.legnickiepole.pl/index.php/kontakty
Nieprawdą jest również fakt by gmina zalegała z płatnościami względem Wykonawcy. W tym roku nie było jeszcze żadnej faktury dotyczącej jakiegokolwiek zakresu przedsięwzięcia.
Jezdnia zostanie, zgodnie z zakładanym celem, w całości odwodniona. W ostatnim tygodniu prowadzone były czynności odbiorowe robót częściowych przy udziale inspektorów i kierownictwa ze strony Wykonawcy. Od przyszłego wtorku Wykonawca rozpocznie wylewanie masy asfaltowej. W międzyczasie regulacji poddane zostaną również urządzenia kanalizacji burzowej wodociągowej i sanitarnej.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, po realizacji inwestycji, wprowadzona zostanie zmieniona stała organizacja ruchu i zostaną ustanowione ograniczenia dla „piratów drogowych”.
Docelowo ruch komunikacji publicznej przebiegał będzie przez centrum miejscowości, co przyczyni się do mniej uciążliwej egzystencji.

Dodatkowo w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie z przedsiębiorcą z Bartoszowa, przy udziale Pani Sołtys Jadwigi Gawron, w celu omówienia rozwiązań związanych z możliwością poruszania się aut po przebudowanej drodze. W istocie, wszystkim nam zależy na tym, by nikt z Państwa drogi nie urządzał sobie autostrady.

Autor: red. General developer