wstążka żałobna

Uwaga, przed nami kolejne gorące dni!

Pamiętajcie, aby w czasie upałów zadbać o siebie i swoich bliskich. Pijcie dużo wody, unikajcie przebywania na słońcu w godzinach największego nasłonecznienia, noście nakrycie głowy i wybierajcie zacienione miejsca. Nie zapominajcie również o seniorach, dzieciach i zwierzętach, które szczególnie odczuwają wysokie temperatury.

Dla ochłody przy Bazylika Mniejsza w Legnickim Polu została uruchomiona kurtyna wodna, przygotowana przez Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Legnickie Pole spółka z o.o. Jeśli będziecie w pobliżu, koniecznie skorzystajcie!

Dbajmy o siebie nawzajem i spędźmy lato bezpiecznie!

Autor: red. Natalia Czernicka