wstążka żałobna
Kieruje do strony BIP, Link otwiera się w nowej zakładce Logo BIP Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishGermanMongolianPolishUkrainian

Słoneczna plaża, skaliste wybrzeża, lazurowa woda i urokliwe miasteczka…

zdjęcie przedstawia wójta gminy Legnickie Pole i autorkę książki moje greckie lato

Słoneczna plaża, skaliste wybrzeża, lazurowa woda i urokliwe miasteczka, to podróż w którą zabierze Was Kamila Mitek, autorka książki pt. „Moje greckie lato”. Energiczna, ciekawa świata i pewna siebie kobieta, która jest mieszkanką Legnickiego Pola, ma jedno marzenie: ,,by pisać”. Inspiracje czerpie z własnych doświadczeń. Wydała już dwie powieści: „Na śniadanie… tort szpinakowy” i „Pożar w mojej głowie”.

Wczoraj mieliśmy okazję porozmawiać z Panią Kamilą o jej pasji, w którą wkłada całe serce. Opowiedziała nam o swoich książkach, inspiracjach i planach na przyszłość. Uchyliła rąbka tajemnicy, że niebawem może zostać wydana książka dla najmłodszych, która będzie łączyła zabawę z wydarzeniami historycznymi na Legnickich Polach.

5 sierpnia w naszej gminie szykujemy wspólne spotkanie z autorką, która ma ogromny dar tworzenia. Będzie możliwość porozmawiania i kupienia książki z autografem. Więcej szczegółów podamy wkrótce. Natomiast dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy chętnych do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze na grecką przygodę z Panią Kamilą.

Książka ze słonecznej Kefalonii jest już dostępna w naszych gminnych bibliotekach, zapraszamy serdecznie!

Autor: red. Natalia Czernicka