wstążka żałobna

Piknik Akademii sportowej Rycerz Legnickie Pole

Za nami oficjalne podsumowanie piłkarskiego sezonu Akademii Sportowej RYCERZ Legnickie Pole. Rafał Plezia Wójt Gminy Legnickie Pole oraz Dyrektor GOKiS Agnieszka Markiewicz podziękowali zawodnikom i trenerom za miesiące owocnej pracy.

Wszystkie grupy wiekowe otrzymały zasłużone medale, a szkoleniowcy wyrazy uznania za zaangażowanie w sportową edukację najmłodszych. Szczególne gratulacje kierujemy do Dominika Domaradzkiego, pierwszego wychowanka klubu powołanego do Kadry Dolnego Śląska U12. To wielki powód do dumy! 🏆

Dziękujemy KGiGW Mikołajowice za pomoc w sprawnej organizacji tego wydarzenia oraz wspaniałą gościnność. Aktywność fizyczna dzieci to nasza wspólna inwestycja w przyszłość.

Autor: red. Natalia Czernicka