wstążka żałobna

Ostatnia stacja przed wakacjami! Zakończenie roku szkolnego w ZSP Legnickie Pole

W Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legnickim Polu wybrzmiał ostatni dzwonek. Za uczniami miesiące nauki, wyzwań, sukcesów i codziennych kroków, które prowadzą do wielkich marzeń. Serdecznie gratulujemy ukończenia kolejnego roku szkolnego! Niech nadchodzące wakacje będą czasem odpoczynku, nowych przygód i chwil spędzonych z najbliższymi.

Dziękujemy nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za troskę, cierpliwość i codzienne zaangażowanie. To dzięki Wam szkoła jest miejscem, w którym młodzi ludzie mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale także rozwijać swoje pasje i budować relacje.

Po 40 latach pracy na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Zofia Soroczyńska. To piękny kawałek historii tej szkoły i ogrom serca pozostawiony kolejnym pokoleniom. Dziękujemy za wszystkie lata oddania, życzliwości i codziennej pracy. Życzymy dużo zdrowia, spokoju oraz spełnienia marzeń, na które teraz będzie zdecydowanie więcej czasu.

Bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Autor: red. Natalia Czernicka