wstążka żałobna
Kieruje do strony BIP, Link otwiera się w nowej zakładce Logo BIP Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishGermanMongolianPolishUkrainian
20.04.2022

Ruszył nabór do Programu Działaj Lokalnie

Masz pomysł na projekt na rzecz swojej miejscowości, społeczności? A może chcesz pomóc mieszkającym u nas uchodźcom z Ukrainy? Nie masz doświadczenia w pisaniu wniosków o dofinansowanie? Właśnie ruszył nabór do Programu Działaj Lokalnie, który dedykowany jest lokalnym inicjatywom, zwłaszcza tym początkującym!

Stowarzyszenie Kaczawskie w 2022 roku już po raz piętnasty przyzna granty w wysokości do 6 tys. zł dla inicjatyw mieszkańców regionu. Pula środków na cały konkurs to 55.000 zł.

W tym roku wspieramy projekty realizowane na rzecz dobra wspólnego, ale także na rzecz pomocy i integracji osób przybywających z Ukrainy w specjalnej ścieżce tematycznej “Działaj Lokalnie i solidarnie z Ukrainą”. Po raz czwarty będzie można również złożyć wniosek w ramach ścieżki “Poznajemy i promujemy Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów”.

Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy nie jest konieczne – wniosek o dofinansowanie jest prosty i czytelny, wypełnisz go z pomocą generatora on-line. Dla wnioskodawców przygotowano bezpłatne szkolenia, będzie można również wziąć udział w konsultacjach indywidualnych.

Konkurs przeznaczony jest dla początkujących organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gmin Partnerstwa Kaczawskiego. Szczegóły naboru znajdują się na stronie: https://www.kaczawskie.pl/dzialajlokalnie2022/

Na Wasze wnioski czekamy do 16 maja.

Działaj Lokalnie to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.