wstążka żałobna
Kieruje do strony BIP, Link otwiera się w nowej zakładce Logo BIP Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishGermanMongolianPolishUkrainian

Dzień Działacza Kultury

„Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka”

– pisał J. Gofffried Herder.

A to wszystko dzięki wspaniałym osobom, które pielęgnują tę kulturę i sprawiają, że rozkwita wciąż na nowo – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu.

Z okazji Dnia Działacza Kultury składamy najlepsze życzenia wszystkim twórcom i animatorom życia kulturalnego w gminie Legnickie Pole. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz pasji, która kwitnie, rozwija się i wzrasta, będąc jednocześnie niewyczerpanym źródłem radości, życiowej satysfakcji i siłą napędową do podejmowania kolejnych wyzwań. Dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w organizację tak wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz wkład w krzewienie tradycji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych z naszej gminy.

Wójt Rafał Plezia, w dniu dzisiejszym, zrobił niespodziankę naszym Działaczom Kultury i odwiedził ich osobiście. Złożył najlepsze życzenia, podziękował za dotychczasową współpracę i wręczył kawowe niezbędniki, które z pewnością przydadzą się podczas zbliżającego wydarzenia Legnickie Pole 1241.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy już teraz zaprosić wszystkich mieszkańców naszej gminy na trzy nadchodzące wydarzenia, które odbywają się przy wsparciu GOKiS’u:

  1. 9-10 czerwca – Legnickie Pole 1241.
  2. 8 lipca – Bitwa DJ’ów.
  3. 9 lipca – Finał 26. Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Autor: red. Natalia Czernicka