wstążka żałobna
Kieruje do strony BIP, Link otwiera się w nowej zakładce Logo BIP Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishGermanMongolianPolishUkrainian

Bitwa DJ-ów – strzałem w 10

Emocje po sobotniej nocy pomału opadają, więc czas na podsumowanie. Było dużo dobrej muzyki klubowej, tańce i świetna zabawa. Było po prostu rewelacyjnie!

Impreza rozpoczęła się pojedynkiem DJ-ów zgłoszonych do konkursu. Każdy uczestnik miał okazję zaprezentować 30-minutowego seta i wziąć udział w głosowaniu publiczności. Miejsca na podium prezentowały się następująco:

  1. DJ HRECZU,
  2. DJ MISZA,
  3. DJ HUBI.

Serca internautów podbił DJ DAMIAN S PRES. ONEDROPDEEJAY, a DJ WATERBEATZ zagra w czołówce artystów na przyszłorocznej edycji Bitwy DJ-ów. Gratulacje!

Widząc jak dobrze bawili się mieszkańcy naszej gminy stwierdzam, że Bitwa DJ-ów to strzał w 10. To już pewne, że impreza odbędzie się również w przyszłym roku, 8 lipca.

– mówi wójt Rafał Plezia.

Tego wieczoru na scenie wystąpili także: DJ PTAQ, DJ PEDROBOX, DJ MATTDILLAR & REFF oraz polskie legendy muzyki klubowej: DJ V_VALDI i DJ HAZEL.

Jadąc do Legnickiego Pola, naprawdę nie spodziewałem się, że będzie taka publika i taka impreza. Impreza na najwyższym poziomie, publika bawiła się super i ja też się dobrze bawiłem. Mam nadzieję, że nie jestem tutaj po raz ostatni. Pozdrawiam wszystkich – całe Legnickie Pole i tych, którzy byli obecni na Bitwie DJ-ów.

– podsumował DJ Hazel.

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Autor: red. Natalia Czernicka