Organizacje pozarządowe

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Zapraszamy do udziału w spotkanie dotyczącym wypełniania i składania ofert w otwartych konkursach realizowanych przez Wydział Sportu Urzędu Marszałkowskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 grudnia o godzinie 10:00 w sali 510 Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu.

Tematem spotkania będzie instrukcja właściwego wypełniania dokumentów, omówienie wymogów formalnych, pokazanie najczęściej popełnianych błędów oraz prezentacja założeń otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej w 2020 roku. Prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 grudnia br. W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko oraz nazwę organizacji/stowarzyszenia sportowego.
W spotkaniu może uczestniczyć 80 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem możliwości udziału w szkoleniu będzie mail zwrotny wysłany na adres zgłoszenia

Zaproszenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i parafii

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na Spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i parafii, które mogą ubiegać się o środki w ramach konkursów:
- 17/2019  Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej
- 4/2019/G Rozwój i wsparcie lokalnej oferty kulturalno – edukacyjnej – nabór uzupełniający.

Czytaj więcej: Zaproszenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i parafii

Badania Bitwy pod Legnicą 1241

P1013573.JPGDzisiaj na terenie gminy Legnickie Pole rozpoczęły się badania Bitwy pod Legnicą. Głównym organizatorem badań jest Stowarzyszenie Historyczno-Eksploracyjne Księstwa Legnickiego. W całej akcji oprócz licznych stowarzyszeń, które zjechały się z całej Polski, uczestniczyli również Litwini, Łotysze, Anglicy a także poszukiwacze z okolic Grunwaldu.

Czytaj więcej: Badania Bitwy pod Legnicą 1241

Działaj lokalnie

Oindeks.pngśrodek Działaj Lokalnie Fundacja Wrzosowa Kraina ogłasza nabór wniosków o dotację w ramach Lokalnego Konkursu Grantowego XI Edycji Programu „Działaj Lokalnie” w 2019 roku! Wnioski można składać od 15 kwietnia do 27 maja 2019 r., do godziny 23:59.

Czytaj więcej: Działaj lokalnie

"WzMOCnij swoje otoczenie"

Zapraszamy wszystkie lokalne podmioty, które mają realny wpływ na jakość życia mieszkańców gminy i potrzebują wsparcia w wypełnianiu swojej misji społecznej.

Czytaj więcej: "WzMOCnij swoje otoczenie"

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu