Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Legnickim Polu na rok 2018/2019

przed15Dyrektor Zespołu Szkół w Legnickim Polu ogłasza Rekrutację do Publicznego Przedszkola w Legnickim Polu na rok szkolny 2018/2019
Od 12 lutego do 9 marca 2018 roku można składać wnioski rekrutacyjne do Publicznego Przedszkola w Legnickim Polu na rok szkolny 2018/2019.
Nasze przedszkole od 2010 r. mieści się w nowej siedzibie przy Zespole Szkół w Legnickim Polu. Posiadamy pięć przestronnych sal zajęciowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt m.in. tablice interaktywne i projektory. Każda sala posiada łazienki przystosowane do potrzeb dzieci. Bezpośrednio przy Przedszkolu znajduje się duży plac zabaw, który zapewnia maluchom bezpieczeństwo i ruch na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dziecka poprzez wykwalifikowaną i ciągle doskonalącą się kadrę pedagogiczną. Naszą codzienną pracę opieramy na podstawie programowej, a także realizujemy własne programy edukacyjne. Dodatkowo uatrakcyjniamy pobyt dzieci w przedszkolu poprzez organizowanie wycieczek o tematyce ekologicznej, zdrowotnej oraz przyrodniczej. Stwarzamy możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych np. wyjazdach do teatru i muzeum. Zapewniamy pomoc psychologiczno - pedagogiczną oraz indywidualne zajęcia z EEG BIOFEEDBACK.

Ponadto oferujemy szeroką gamę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

• zajęcia umuzykalniające;
• zajęcia plastyczne;
• zajęcia ogólnorozwojowe;
• zajęcia kształtujące wiedzę i wyobraźnię dzieci.
Przygotowujemy wychowanków nie tylko do osiągania sukcesów, ale i do radzenia sobie z porażkami. Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i rodzicom. Zapewniamy dogodne godziny otwarcia (5.30-16.30) oraz elektroniczną rejestrację pobytu dziecka. Z wychowania przedszkolnego mogą korzystać dzieci w wieku od 3 - 6 lat. W przypadku posiadania wolnych miejsc przyjmujemy również dzieci 2,5-letnie (art.31 ust.1 i 3 ustawy Prawo oświatowe).
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rok szkolny 2018/2019. Informacje dotyczące rekrutacji zostały zamieszczone na stronie internetowej szkoły www.zslegnickiepole.szkolnastrona.pl i na stronie Urzędu Gminy Legnickie Pole www.legnickiepole.pl oraz www.bip.legnickiepole.pl.

Wśród dokumentów są:

1. Wniosek rekrutacyjny – plik do pobrania
2. Oświadczenie woli rodzica - plik do pobrania
3. Zarządzenie nr 9/2017/2018 w sprawie powołania komisji
4. Etapy postępowania rekrutacyjnego
5. Zarządzenie nr 10/2017/2018 w sprawie określenia terminów rekrutacji
6. Zasady rekrutacji
7. Załącznik nr 3 do Zasad rekrutacji
8. Oświadczenia rodziców – plik do pobrania

Dyrektor Zespołu Szkół w Legnickim Polu

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu