Ogłoszenia bieżące

Jarmark św. Bartłomieja. Zapraszamy!

jarmark00W sobotę 19 sierpnia br. w Nowej Wsi Legnickiej odbędzie się Jarmark św. Bartłomieja. Jak zapewniają organizatorzy atrakcji nie zabraknie. Zaplanowano m.in. występy artystyczne oraz gry i zabawy dla najmłodszych, a także konkurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem, czyli „rzut broną", a na koniec zabawa taneczna. Już dzisiaj zapraszamy mieszkańców Nowej Wsi Legnickiej oraz mieszkańców sąsiednich miejscowości na to wspólne świętowanie.
Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej: Jarmark św. Bartłomieja. Zapraszamy!

Już w sobotę „Wesoły Festyn”. Zapraszamy!

festy00Zapraszamy serdecznie na coroczny festyn osiedlowy. Do wspólnej zabawy prosimy dzieci i młodzież z Nowej Wsi Legnickiej i okolicznych miejscowości. W tym roku na pewno zaskoczą Was mamy i nie tylko, które mocno zaangażują się w organizację naszego festynu. Szczegóły na plakacie.


Czytaj więcej: Już w sobotę „Wesoły Festyn”. Zapraszamy!

Zapraszamy na Dzień Dziecka

dzieci00Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu wraz z Sołectwem Nowa Wieś Legnicka zapraszają na Dzień Dziecka. Wspólna zabawa odbędzie się w niedzielę 11 czerwca w świetlicy wiejskiej. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie m.in. animacje, gry i zabawy, bańki mydlane a także malowanie twarzy. Początek godz. 16.00. Gorąco zapraszamy!!!


Przyjmowanie podatków w miesiącu: MAJ 2017

soltys 2 640x26015.05.2017 (poniedziałek)
16.05.2017 (wtorek)

w godzinach: od 12:00 do 18:00
Sołtys Nowej Wsi Legnickiej Stefan Wan
Nowa Wieś Legnicka 50

Triduum Paschalne i Święta 2017

Wielki Post00Rozpoczął się Wielki Tydzień, przed nami najważniejsze dni w roku Święte Triduum Paschalne. Zapraszamy do uczestnictwa w przeżyciu tych największych wydarzeń naszej wiary: Męki, Śmierci i Zmartwychwstania.

Plan nabożeństw w kościele św. Bartłomieja:

Czytaj więcej: Triduum Paschalne i Święta 2017