Ogłoszenia bieżące

Zapraszamy na Jarmark św. Bartłomieja!!!

jarrmarkk0Już w sobotę 18 sierpnia br. w Nowej Wsi Legnickiej odbędzie się Jarmark św. Bartłomieja. Jak zapewniają organizatorzy atrakcji nie zabraknie. Zaplanowano m.in. występy artystyczne oraz gry i zabawy dla najmłodszych, a także konkurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem, czyli „rzut broną", a na koniec zabawa taneczna i pokaz ognia. Już dzisiaj zapraszamy mieszkańców Nowej Wsi Legnickiej oraz mieszkańców sąsiednich miejscowości na to wspólne świętowanie. Początek godz. 14.00.
Szczegóły na plakacie.
 

Bawmy się wszyscy! Zapraszamy do wspólnej zabawy

c0b7bc2b484081a5b071f71d6645Stowarzyszenie „Nasza Nowa Wieś" zaprasza wszystkich Dużych i Małych do udziału w rozgrywkach sportowych. Wspólna zabawa odbędzie się 1 czerwca na boisku przy Świetlicy Wiejskiej.
W programie:
godz. 18.00 – Mecz piłki nożnej żonaci- kawalerowie
godz. 18.30 – Mecz piłki siatkowej – grupy mieszane
 

Dzień Dziecka. Zapraszamy !

dzien dzGminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu oraz Sołectwo Nowa Wieś Legnicka zapraszają na Dzień Dziecka. Wspólna zabawa odbędzie się w piątek 1 czerwca na placu przy świetlicy wiejskiej. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie m.in. animacje, gry i zabawy, bańki mydlane, tatuaże a także warsztaty z wykorzystaniem klocków LEGO. Początek godz. 16.00. Szczegóły na plakacie. Gorąco zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Dzień Dziecka. Zapraszamy !

Przyjmowanie podatków w miesiącu: MAJ 2018

soltys14.05.2018 ( poniedziałek )
15.05.2018 ( wtorek )
w godzinach: od 12:00 do 18:00

Sołtys Nowej Wsi Legnickiej Stefan Wan
Nowa Wieś Legnicka 50


Wywalamy graty z chaty!

odpadyZapraszamy mieszkańców Nowej Wsi Legnickiej do skorzystania z wiosennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych
Zużyte rzeczy/sprzęty należy wystawić przed posesją w ustalonym dniu najpóźniej do godz. 7:00 rano. Odpady można składać przed posesją w dzień poprzedzający odbiór odpadów. W ustalonym dniu (po godz. 7:00) pracownicy firmy COM-D z Jawora zabiorą zebrane rzeczy/sprzęty.

Odpady wystawione w dniu odbioru po godzinie 7:00 nie zostaną odebrane.

Czytaj więcej: Wywalamy graty z chaty!