Ważne. Informacja o odpadach. Harmonogramy odbioru śmieci.

ImageW związku z wejściem w życie z dniem 1 lipca nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Legnickie Pole informujemy, że opady komunalne będą obierane przez spółkę „COM-D” z Jaworze w terminach określonych w „Harmonogramie odbioru odpadów” (poniżej), obowiązującym od dnia 1 lipca do 31 grudnia 2013r.
Harmonogramy odbioru odpadów zostały opracowane dla poszczególnych miejscowości z terenu naszej gminy.
Firma „COM-D” z dniem 1 lipca przystąpiła do rozwożenia pojemników do poszczególnych nieruchomości zamieszkałych, których właściciele złożyli deklaracje do urzędu gminy. Jednakże ze względu na opóźnienie producenta pojemników, proces ich rozstawiania może się przedłużyć.
Ponadto, prosimy wszystkich mieszkańców o ułatwienie dostępu do pojemników pracownikom „COM-D”. Ustawienie ich, w dniu odbioru określonym w harmonogramie, przed ogrodzeniem posesji lub w miejscu łatwo dostępnym, umożliwi i znacząco usprawni odbiór odpadów.
Apelujemy również do Mieszkańców Gminy Legnickie Pole o wyrozumiałość, cierpliwość i w miarę możliwości współpracę ze służbami odpowiedzialnymi za wdrażanie systemu.
Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań aby wdrożenie nowego systemu nie przysparzało Mieszkańcom Gminy dodatkowych problemów i trudności.

HARMONOGRAM BARTOSZÓW

HARMONOGRAM BISKUPICE

HARMONOGRAM CZARNKÓW

HARMONOGRAM GNIEWOMIERZ

HARMONOGRAM KOISZKÓW

HARMONOGRAM KOSKOWICE

HARMONOGRAM KŁĘBANOWICE

HARMONOGRAM KSIĘGINICE

HARMONOGRAM LEGNICKIE POLE

HARMONOGRAM LUBIEŃ

HARMONOGRAM MĄKOLICE

HARMONOGRAM MIKOŁAJOWICE

HARMONOGRAM NOWA WIEŚ LEGNICKA

HARMONOGRAM OGONOWICE

HARMONOGRAM RACZKOWA

HARMONOGRAM STRACHOWICE

HARMONOGRAM TACZALIN