Wysoka wygrana

ImageW niedzielę 30 maja 2010 roku zawodnicy KS Legnickie Pole podejmowali na swoim boisku kolegów z Kosisk. Mecz od początku był pod dyktando Legnickiego Pola, co potwierdza wynik tego pojedynku 11:0. "Derby" Kosiska od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziowskiego bronili się jak tylko mogli, ale nie byli w stanie powstrzymać rozpędzonych graczy Klubu z Legnickiego Pola.
Wyborną formą strzelecką popisali się: Mateusz Alwin i Mariusz Bogdan, którzy strzelili po trzy bramki. Nie gorzej spisali się pozostali strzelcy: Szymon Hreczany, Łukasz Czochara oraz kapitan naszej drużyny Wojciech Sochacki. Na wyróżnienie zasługują także obrońcy Legnickiego Pola, którzy dzielnie bronili dostępu do własnej bramki. Podczas tego ważnego meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Rafał Sejud, lewy pomocnik w KS Legnickie Pole doznał groźnego urazu mięśnia czworogłowego i prawdopodobnie nie zagra już do końca sezonu. Piłkarzom KS Legnickie Pole gratulujemy a Rafałowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Kibiców już teraz zapraszamy na derby Gminy Legnickie Pole. Odbędą się one w Legnickim Polu w uroczystość Bożego Ciała (03.06.2010 r.) pomiędzy drużynami: KS Legnickie Pole - "Błękitni" Koskowice II. Serdecznie zapraszamy. Początek spotkania godz. 13.00
Tekst: Adam Wasilewski

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu