„Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu w ramach realizacji operacji własnej p.n. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.
Trzecie z czternastu wydarzeń - spotkanie wprowadzajaco - warsztatowe p.n. „Bądźmy aktywni”, odbędzie się we wtorek 12.03.2019r. w godz. 10.00 – 14.00 w Świetlicy Wiejskiej w Wądrożu Wielkim.
Do udziału w tym spotkaniu zapraszamy osoby, które ukończyły 60 r.ż. oraz osoby z niepełnosprawnością w stopniu lekkim (nie wymagającym opiekuna) z gmin: Wądroże Wielkie, Krotoszyce, Legnickie Pole, Mściwojów, Ruja.
Zaplanowane wydarzenia posłużą nabyciu nowych pomysłów i doświadczeń
oraz zachęcą do aktywnego i ciekawego życia w lokalnym społeczeństwie, a także w życiu prywatnym.
Zgłoszenie do udziału w spotkaniu należy wysłać na udostępnionym formularzu zgłoszeniowym do dnia 11.03.2019r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ograniczona liczba miejsc.

Operacja własna współfinansowana ze środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ”.Operacja własna nr 1/2018/OW p.n. „Akademia Kaczawskich Liderów jako społeczny aspekt tworzonego Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów”.

Załączniki