Finałowy Turniej Piłki Nożnej

t9Okręgowy Związek Piłki Nożnej, już po raz drugi, był organizatorem Finałowego Halowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa OZPN w Legnicy Pani Marii Kajdan. Współorganizatorem i gospodarzem tegorocznej imprezy była Gmina Legnickie Pole. Na hali sportowej przy Zespole Szkół w Legnickim Polu, w zaciętej rywalizacji, wzięły udział cztery drużyny piłkarskie z regionu:
1. Amator Wierzchowice
2. Iskra Księginice
3. KS Legnickie Pole
4. Stal II Chocianów

Impreza, odbywająca się w sobotnie przedpołudnie, przyciągnęła rzesze kibiców, głównie mieszkańców naszej Gminy. Nie można odjąć zawodnikom zaangażowania i ducha walki, czego świadkiem byli wszyscy przybyli goście, na czele z Wójtem Gminy Rafałem Plezią. Zwycięska drużyna KS Legnickie Pole odebrała z rąk włodarza puchar i uścisk dłoni.

Dziękujemy zawodnikom za zaciętą rywalizację, a przede wszystkim za sportowe zachowanie i grę fair play. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania własnych pasji.

Cieszy nas fakt, że zarząd OZPN w Legnicy właśnie Legnickie Pole wybrał na organizację Finałowego Turnieju, promując w ten sposób naszą Gminę jako perłę regionu. Dziękujemy Pani Prezes Marii Kajdan za współpracę i życzymy wszelkiej pomyślności - komentuje wójt.

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu