Zmiana organiazacji ruchu w Bartoszowie

imagesInformujemy, że od dnia 07.05.2018 r. (poniedziałek), w związku z przebudową drogi gminnej publicznej wraz z budową chodnika w Bartoszowie przez firmę Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z/s w Świdnicy, nastąpi całkowite zamknięcie drogi gminnej na odcinku od cmentarza do posesji nr 19 (rys. 4) w następującym zakresie:

ETAP I
- do miejscowości Bartoszów będzie możliwy jednokierunkowy wjazd od ul. Koskowickiej przez ul. Bartoszowską (rys 5). Wyjazd z Bartoszowa będzie możliwy tylko kierując się zorganizowanym objazdem przez ul. Gniewomierską a następnie przez miasto Legnica (rys. 1). Planowany termin zakończenia robót na tym odcinku - 31.05.2018 r.

ETAP II
- w maju zostaną rozpoczęte kolejne prace budowlane związane z przebudową drogi gminnej w Bartoszowie, w związku z tym nastąpi całkowite zamknięcie drogi na odcinku od posesji nr 19 do posesji nr 10 wraz z przejazdem przez rondo oraz do mostku nad rzeką Wierzbiak. Szczegółowe informacje dotyczące tymczasowej organizacji ruchu zostaną opublikowane w późniejszym terminie. Planowany termin zakończenia robót na tym odcinku - 31 sierpnia 2018r.

Za utrudnienia przepraszamy.


OGŁOSZENIE.PDF
RYS.1
RYS.2
RYS.3
RYS.4
RYS.5