Bezpłatne konsultacje nt. pozyskania Funduszy Unijnych. Mobilny Punkt Informacyjny w Legnickim Polu

mpi00Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej informacji o Funduszach Europejskich w ramach organizowanego w Legnickim Polu Mobilnego Punktu Informacyjnego.
W trakcie dyżuru konsultant udzieli zainteresowanym informacji nt. aktualnych możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich, w tym zasad i procedur ubiegania się o dotacje. W trakcie konsultacji będzie można dowiedzieć się m.in. czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do unijnego wsparcia (rozpoczynanie działalności, inwestycje samorządowe) lub jak w oparciu o środki unijne rozwinąć już istniejącą działalność gospodarczą. Zainteresowani dowiedzą się do jakich instytucji należy się zgłaszać w przypadku ubiegania się o środki. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich.
     Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował dn. 20 października 2017r. (piątek) w Urzędzie Gminy Legnickie Pole (ul.Kiliana Ignacego Dientzenhofera 1), w godz. 10.00-13.00. Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!


mpi0