Zaproszenie na seminarium - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

shutterstock 157206146 1 600x400Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu realizuje projekt pn.: „Nauka – praktyce, praktyka – nauce”, finansowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Projekt ma charakter serii nieodpłatnych seminariów skierowanych do przedsiębiorców i naukowców z sektora rolno-spożywczego. Celem seminariów jest umożliwienie nawiązania kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami i naukowcami z danej dziedziny, wymiana doświadczeń oraz wsparcie w tworzeniu sieci współpracy i wdrażaniu innowacji w danej branży.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w seminarium nt.:
Miejsce szkolenia: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Ponadregionalne Rolnicze Centrum Kongresowe w Pawłowicach, Wrocław, ul. Pawłowicka 87/89 -101

Źródło finansowania: Projekt realizowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Cel projektu: Dostarczenie wiedzy i narzędzi przydatnych do tworzenia sieci współpracy w sektorze rolno-spożywczym, ułatwienie wymiany fachowej wiedzy i dobrych praktyk w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich z terenu województwa dolnośląskiego.

Korzyści dla uczestników projektu:
  • Możliwość poznania procedur, zasad i narzędzi niezbędnych do tworzenia sieci współpracy.
  • Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie innowacji oraz wymiany dobrych praktyk w rolnictwie i na obszarach wiejskich.
  • Możliwość nawiązania efektywnej współpracy z przedstawicielami branży i uczenia się od siebie nawzajem.
  • Nieodpłatnie: udział w seminarium, materiały szkoleniowe, a także nocleg i catering.

Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie dołączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc jest ograniczona; o udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela: Anna Kałuża-Handke, Centrum Kształcenia Ustawicznego UPWr, tel. 71 320 10 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl

Do pobrania:
Karta zgłoszenia (plik doc)