II ETAP remontu ul. Sienkiewicza

imagesInformujemy, że od dnia 16 sierpnia (środa) 2017 r. rozpocznie się II ETAP przebudowy ul. Sienkiewicza w Legnickim Polu.
6 kwietnia został ukończony pierwszy etap inwestycji. Wykonano wówczas 150 metrów bieżących drogi wraz z chodnikami. Wygląd finalny wyremontowanego odcinka ulicy cieszy oko mieszkańców osiedla, którzy to z niecierpliwością oczekiwali na dalszy postęp prac.
Poprawa jakości dróg w Gminie Legnickie Pole jest jednym z moich priorytetów – stwierdza Wójt Gminy Legnickie Pole - Henryk Babuśka.
Na czas budowy zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek ulicy od nr 11 do ul. C.K.Norwida. Mieszkańcy posesji znajdujących się przy w/w odcinku będą mieli umożliwiony dojazd do swoich działek w czasie trwania przebudowy. Jeśli zaistnieje konieczność całkowitego zamknięcia odcinka drogi, mieszkańcy zostaną osobiście o tym utrudnieniu poinformowani przez wykonawcę.
Przepraszam moich mieszkańców za pewne niedogodności związane z remontem, ale mam nadzieję, że najważniejsza droga na tym osiedlu – swoisty kręgosłup, który zbiera ruch z ulic prostopadłych do niej, zyska nowy blask, będzie służył mieszkańcom przez wiele lat – dodaje Babuśka.
Kontynuować prace budowlane będzie firma BUDROMOS, jak w przypadku pierwszego etapu inwestycji.